O prezentach na Święta

Jak co roku przychodzi ten magiczny czas, w którym wraz ze świąteczną atmosferą pojawia się pytanie: co kupić jej pod choinkę, co kupić jemu na Święta? Nie chodzi tutaj tylko o związki, bo myślę, że przed każdym staje w pewnym momencie dylemat „a co dla babci”, „co dla taty”, „co kupić mamie” itd.? Co robić, aby w tym świątecznym szale nie zwariować?
Oto kilka pomysłów na prezent, a nóż może któryś zainspiruje Was do zakupów.

Co dla niej?
Oczywiście pomysłów może być wiele, ale jeśli jesteś facetem i szukasz idealnego prezentu dla swojej ukochanej proponuje na co dzień jej słuchać.:) My kobiety lubimy pomiędzy wierszami dawać sygnał, że coś nam się podoba lub czegoś potrzebujemy – faktycznie trzeba posiąść umiejętność znajdowania tych szczegółów, ale jeśli ją posiadasz na pewno ogarniesz co potrzeba twojej partnerce. 😉 Prezent z pewnością zależeć będzie od budżetu jaki chcemy na niego przeznaczyć. Perfumy, bielizna, biżuteria – oklepane, być może, ale sprawia nam to radość. I tutaj rozwodzić się można, jaki perfum, jaka bielizna („nie znam rozmiaru”), jaka biżuteria? Panowie, zerknijcie co na co dzień nosi Wasza kobieta, co lubi, co jej się podoba – idźcie tym tropem. O rozmiar się nie martwcie, raczej lepiej kupić za duże niż za małe, w sklepie na pewno Wam pomogą. 😉 Przecież zwykle można wymienić! (choć tutaj polecam zorientować się czy aby na pewno jest taka opcja).

Biżuteria to często wybierany prezent na różne okazje – również na Święta. 

Co dla niego?
Pomyśl, o czym ostatnio Twój partner mówił, co mu się spodobało, co chciał mieć, a czego nie ma? Może chciał zrobić coś szalonego, może uwielbia szybkie samochody albo jest fanem jakiejś drużyny sportowej? Warto do tego podejść kompleksowo – co lubi Twój facet? Jeśli interesuje się czymś bardzo i coś go pasjonuje idźmy w tym kierunku. Myśląc o prezentach dla mężczyzny przychodzą do głowy: portfel, pasek, zegarek – i to jest jak najbardziej ok. A co gdyby tak wykupić przejazd torem wyścigowym, lot w tunelu aerodynamicznym, symulator lotu albo bilet na mecz? Trochę nietypowe prezenty, prawda? Ale przecież takie właśnie pamięta się na lata! 😉 Takie podarunki są mile widziane, ale muszą być przemyślane i faktycznie wpisywać się choć trochę w zainteresowania obdarowanej osoby.

Przy wyborze zegarka, warto zastanowić się jaki model będzie odpowiedni (coraz częściej popularne stają się Smartwatche).

Pomyśl praktycznie!
Osobiście jestem zwolenniczką praktycznych prezentów, dlatego pomyślcie co może się przydać osobie obdarowanej? Może Wasz tata jest pasjonatą muzyki, może chciał ostatnio kupić płytę swojego ulubionego zespołu, a może wciąż wraca do przeszłości i spodoba mu się coś z czasów jego „młodości”? A może Wasza babcia uwielbia kwiaty i przydałaby się jej jakiś poradnik na ten temat? A może Wasze rodzeństwo chodzi na siłownię i mogłoby dostać nowy strój do ćwiczeń? Może mama uwielbia czytać książki i chciałaby jakąś otrzymać? A może dziadkowi przydałaby się nowa piżama? Pomyślcie praktycznie! Takie prezenty zawsze się przydadzą!:)

Prezenty uniwersalne
Jeśli nie możecie się na nic zdecydować, bezpieczną drogą jest zwykle zakup vouchera do wykorzystania w danym sklepie. Takie vouchery to dobre rozwiązanie, pod warunkiem, że są długoterminowe i obowiązują w miejscu, w którym faktycznie osoba otrzymująca go znajdzie coś dla siebie. Można zastanowić się też nad voucherem na masaż czy do spa.
Myślę, że ciekawą opcją na prezent jest też kupienie biletu na jakieś wydarzenie kulturalne. Teatr? Koncert? Festiwal? Jeśli tematyka wpisuje się w zainteresowania, czemu nie? Pamiętajcie tylko, że w takiej sytuacji najlepiej kupić dwa bilety, żeby obdarowana osoba mogła pójść z kimś, nie sama.

Otrzymując listę życzeń znacznie łatwiej dokonać nam prezentowego wyboru. 🙂

List do świętego Mikołaja
Jeśli naprawdę nie macie pomysłu (albo macie, ale wolelibyście się upewnić w swoich wyborach), a chcecie sprawić komuś podarunek – po prostu zapytajcie o list do świętego Mikołaja. Każdy na pewno ma w myślach coś, co mógłby chcieć. Może lista wyśnionych prezentów pomoże nam podjąć odpowiednie kroki do spełnienia marzeń.:)

Pamiętajcie, że zawsze liczy się gest! Miło jest wiedzieć, że ktoś o nas myśli i sprawił sobie trud poszukiwania prezentu. A najbardziej cieszą podarunki te od serca. 😉

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Zostaw komentarz

© 2019 Kacper Jankowski