O czasie po związku

Czy po związku powinna być przerwa? Jesteś z kimś długo, kochasz, ale nie wychodzi. Rozstajecie się. Ile czasu potrzeba na pozbieranie myśli po takiej relacji?

Podobno faceci dłużej znoszą rozstanie. Jeżeli spotykali się z idealną (lub nie) dziewczyną i przez nich nie wyszło (o ile w miarę swojej inteligencji zdają sobie z tego sprawę) o wiele dłużej szukają kolejnej. Zbyt wysoko ustawiona poprzeczka albo zbyt wielkie uczucie. Kobietom (mimo, iż bardziej przeżywają rozstania) dużo krócej zajmuje znalezienie nowej miłości. Pakują się w nowy związek, lecz wciąż rozpamiętują stary.

Czy nowy partner nie jest synonimem lekarstwa po chorobie trudnego związku? Znów przywraca nam wiarę w siebie, miłość, uczucie i wzbudza to o czym zapomnieliśmy, ale jednocześnie pozwala też zapomnieć o tym co było kiedyś.

Czy łatwo jest zastąpić starą miłość nowym partnerem? Może to łatwiejsze rozwiązanie niż bycie samym ze sobą? Może mniej boli bo nie jesteśmy sami? Zawsze przecież łatwiej mieć kogoś, niż żyć ze swoimi problemami samotnie…

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Zostaw komentarz

© 2019 Kacper Jankowski